24 czerwca 2022, 10:00-11:00

Zapisy są już zamknięte.

EkoPaka w łatwy i atrakcyjny sposób wprowadza dzieci w świat baterii. Na zajęciach dzieci będą miały okazję dowiedzieć się w jakich urządzeniach znajdują się baterie, jak prawidłowo z nimi postępować oraz dlaczego ich recykling jest ważny.

EkoPaka – zamykamy obieg surowców to program edukacyjny dla małych i dużych. Pod hasłem #EkoPaka #ZamykamyObieg pokazujemy zamknięty obieg surowców, aby dzieci rozumiały, że to co zostaje z produktów – opakowania, zużyte elementy – to nie śmieci, ale materiał, z którego można stworzyć coś nowego. Tym razem EkoPaka w łatwy i przyjazny dzieciom sposób wprowadza je w świat baterii.

Zapraszamy:

Grupy przedszkolne dzieci w wieku 5-6 lat.

Prowadząca:

Katarzyna Kacz absolwentka Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska (MSOŚ). Od 6 lat pracuje w organizacji odzysku Interseroh – obecnie jako menedżerka projektów edukacyjnych, w tym Ekopaka oraz liderka szkolenia EkoEdukatorów. Współautorka publikacji „SUP-er gastro” o dyrektywie Single Use Plastics, pomysłodawczyni scenariuszy edukacyjnych w projektach partnerskich m.in. z Wikimedia.