24 sierpnia 2022, 16:00-19:00

Zapisz się TUTAJ

Słów kilka o akcji “Czysta rzeka”, mini warsztaty i akcja sprzątania w mieście

Czym jest Operacja Czysta Rzeka? Chcemy zaangażować wszystkich, którzy widzą potrzebę i czują odpowiedzialność za poprawę stanu środowiska naturalnego, do podejmowania natychmiastowych, konkretnych i wymiernych działań prośrodowiskowych. 

Jest to akcja społeczna, tworzona przez grupę ludzi, którzy zachęcają innych do tego aby wzięli sprawy w swoje ręce i zadbali o swoje najbliższe otoczenie. 

fot. Irina Szepielewicz

Co będziemy robić? 

Przedstawimy się, pokażemy, co robimy, zadamy kilka pytań i mamy nadzieję – zainspirujemy do ekologicznych zachowań na łonie natury i nie tylko, a na koniec zabierzemy Was na miasto, by posprzątać. Od zbierania śmieci jesteśmy specjalistami. Działamy od 4 lat, do tej pory zebraliśmy ponad 500 ton odpadów, zachęciliśmy ponad 15 tys. ludzi, by poświęcili swój czas do robienia porządków w swojej okolicy. Zapraszamy i Was, abyście zrobili to z nami w Katowicach!

Zapraszamy: każdego, całe rodziny. Ubierzcie się wygodnie, w rzeczy które mogą się pobrudzić.

Prowadzący: Izabela Sałamacha, Daniel Parol

Iza – rzeczniczka prasowa Operacji Czysta Rzeka, ekspertka od komunikacji i CSR, pasjonatka startupów pozytywnych społecznie.

Daniel – jeden z pomysłodawców Operacji Czysta Rzeka, redaktor naczelny magazynu „Kraina Bugu” – nazywanego National Geographic Polski Wschodniej.

Organizatorem wydarzenia jest Operacja Czysta Rzeka

Partnerem wydarzenia jest EPSON.