25 października 2022, 16:00

Spotkanie dla młodzieży. Zapisz się TUTAJ

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY PROWADZONE PRZEZ EKSPERTÓW I PARTNERÓW HUAWEI

Jak ubić biznes na nowych technologiach – da się i to przed trzydziestką? 

Spotkaj się z grupą studentów, którzy opowiedzą o tym jak stworzyli system Sensideer – narzędzie służące do ostrzegania kierowców przed zwierzętami wbiegającymi na drogę i o tym, jak z pomysłu zrobić biznes.

Na spotkaniu nie będziecie tylko słuchać! W części warsztatowej przejdziemy do działania spróbujemy wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiecie się też, co zrobić, aby Wasz biznes zaistniał w świecie mediów oraz jak skutecznie pracować w zespole.

Spotkanie poprowadzą:

Magdalena Cebula – absolwentka studiów magisterskich na kierunku informatyka na WIT. Finalistka globalnego konkursu Tech4Good, organizowanego w ramach programu Huawei Seeds for the Future. TOP100 women in AI, liderka grupy WMMDATA. Pasjonatka data science dzieląca się wiedzą i doświadczeniem na kanale YT „Niesztuczna inteligencja”.

Daniel Cieślak – student III roku Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Gdańskiej. Finalista globalnego konkursu Tech4Good, organizowanego w ramach programu Huawei Seeds for the Future, uczestnik V edycji Szkoły Pionierów PFR, zapalony działacz samorządu studentów na rzecz nauki oraz internacjonalizacji, wspiera koła naukowe i pełni szereg funkcji zapewniania jakości kształcenia na Politechnice Gdańskiej.

Agata Ordon – absolwentka studiów magisterskich na kierunkach prawo i zarządzanie strategiczne w Akademii Leona Koźmińskiego. Wielokrotna stypendystka Fundacji Koźmińskich i Banku Santander. Finalistka globalnego konkursu Tech4Good, organizowanego w ramach programu Huawei Seeds for the Future. Finalistka europejskiego konkursu PepsiCo Dare To Do More Challenge. Od 1,5 roku w Globalnym Dziale Zakupów PepsiCo realizuje projekty w obszarze zrównoważonego rozwoju, obecnie zarządzając instalacją paneli fotowoltaicznych w Polsce.

Partnerem wydarzenia jest Huawei Polska.